Teren mini-fotbal – Parc Tei - Primăria comunei Ion Creangă - Neamţ

Teren mini-fotbal – Parc Tei

Ne face o deosebită plăcere să anunțăm realizarea recepției finale a investiției “Teren mini-fotbal” – Parc Tei. Acest proiect este o încununare a efortului comun manifestat de Primărie și Consiliul Local al Comunei Ion Creangă în realizarea unei comune demne de cetățenii ei.

Știm că printre locuitorii comunei noastre sunt mulți iubitori de sport și mișcare, din acest motiv vă așteptăm la inaugurarea terenului, marcată print-un meci de fotbal demonstrativ și ulterior vă așteptăm la desfășurarea de activități sportive în incinta terenului de mini-fotbal.